Workshop "Pop Art portret schilderen in de stijl van Andy Warhol" in Den Haag
Deze Pop Art portret schilderworkshop is altijd een groot succes! Én je hebt direct een leuk kado voor het bruidspaar. De bruid en/of bruidegom wordt bijvoorbeeld van luier tot sluier door hun vrienden/familie kleurrijk vereeuwigd. Kan de bruid een beetje meer kleur in haar huis gebruiken? Dan is deze flamboyante Pop Art portret workshop echt iets voor haar.
Je levert portretfoto's van bruid of bruidegom van te voren digitaal aan. Wij zorgen ervoor dat het bewerkt wordt en vergroot op schilderdoeken wordt gedrukt. Je schildert voor de bruid een fleurige metamorfose over de onderliggende foto's! Natuurlijk in de felle vrolijke pop-art stijl en kleuren van Andy Warhol. Zo schilder je gezamenlijk een ludieke portretten gallerij als mooi kunstwerk. Dit alles onder enthousiaste professionele kunstenares, die alles stap voor stap aan je uitlegd! We zorgen ervoor dat iedereen met een mooi resultaat en een blijvende herinnering naar huis gaat! Iedereen kan het!
Klik hier voor filmpje Klik hier voor de recensies van de workshop Pop-Art portret schilderen Klik hier voor ideeën vrijgezellenfeest
Voor wie is deze leuke workshop in Den Haag bedoeld?
Deze creatieve workshop in Den Haag is ook bedoeld als bedrijfsuitje, teamuitje, personeelsuitje, groepsuitje, familiefeest of zomaar een uitje. Of vier je verjaardagsfeestje eens op een hele andere manier!
Deze Pop Art schilderworkshop is geheel verzorgd en is inclusief:
Kopje koffie of thee t.w.v. €2,50
Bubbles & bites t.w.v. €5,50
Beschermende wegwerpschorten
Materialen zoals een canvas schilderdoek, acrylverf etc.
Bewerking van foto's en drukkerskosten
Professionele begeleiding door kunstenaars
Atelierruimte in de Oude Molstraat 18 in het gezellige historische centrum van Den Haag
Tijdsduur
2 - 2,5 uur
Prijs van de Pop Art workshop vanaf 8 prs. bedraagt €31,50 p.p.
Jubileumaanbieding van €35,95 voor €31,50 p.p.
Extra korting voor groepen vanaf 16 prs.
Groepen die kleiner dan 8 prs. zijn ook van harte welkom. Bel voor de aangepaste prijs.
Voor meer info kun je ons altijd vrijblijvend bellen 070-3561998 b.g.g. 06-49132010 of vul het onderstaande formulier in.
Pop Art portret workshopin Den Haag
Pop Art portret schilderen in de stijl van Andy Warhol